eXclusive dance party
HOME
INFO
GALLERY
MEDIA
PARTNERS
CONTACT
CZ
EN
        DJ CHEMIK
DJ MANIAC
 
Za 16 let působení navštívil významné evropské kluby jako Rockwerk (De), Club 1210 (De), Dopler (Sk), SaSaZu (Praha), Palác Akropolis (Praha) nebo legendární pražský klub Bunkr a další.
 
V České republice budete jen s těží hledat místo, které Maniac se svou show ještě nenavštívil. Vystupoval po boku světově uznávaných hudebních projektů jako například JAR, Matěj Ruppert (Monkey Business), Daniel Bárta, PSH, Pio Squad, Iron African (Swe), Afura (USA), Kontrafakt (Sk), Jiří Korn, Gypsy.cz, NATO (USA/De), Toxique, Josef Cigánek (Walda Gang), Honza Kirk Běhunek (virtuózní kytarista) a s mnoho dalšími velmi významnými osobnostmi nejen z České hudební scény.
 
Dj.Maniac pravidelně účinkuje na mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary, v rámci 25.tisícového Hip Hop Kempu, O2 Snowboard Tour  a na dalších Open Air festivalech.
 DJ CHRIS SADLER
 
Chris Sadler je jedním z nejuznávanějších a nejvyhledávanějších DJs v Praze, známý pro jeho styl - uplifting/funky/ powerhouse. Narodil se a vyrůstal v Nottinghamu(UK), jeho vstup na taneční scénu začal v klubech CREAM(UK) a ATOMIC JAM. Po dokončení studia na univerzitě v oboru biomedicíny se Chris odstěhoval do Prahy, kde se na plno začal věnovat DJingu. Chris si ryhcle získal respekt místních promotérů, kteří ho začali bookovat do nejznámějších pražských klubů a na nejprestižnější taneční párty. Začal vystupovat vedle jmen jako byli Josh Wink, Colin Dale, Derrick May a Luke Slater a Roni Size. V roce 1998 se stal residentem klubu Roxy. V průběhu let si Chris upevnil svou pozici jako nenahraditelné součásti české taneční scény, hlavní hvězdy akcí po celé ČR, hraní až pro 30.000 lidí a vystoupení na více než 100 party ročně.
OTIK VON HELL
8. 6. 2013  -  20:00 hod.  -  Zimní stadion Cheb
DEEJAYS
DJ MARIO
 
Mezinárodně uznávaný DJ a remixer, který pravidelně vystupuje po boku světových hvězd jako David MORALES, Roger SANCHEZ, MJ COLE, Bob SINCLAR, Frankie KNUCKLES a spousty dalších v nejprestižnějších diskotékách světa.
Svoje sety, plné energické House music a Electra už mixoval v klubech PACHA, AMNESIA, SaSaZu a BORA BORA na Ibize, OPERA a DYAGILEV v Moskvě, v londýnském TURNMILLS, mnichovském 8 SEASONS , The BOX ve Vídni, HOOLA HOOP v Thessaloniki, PLATINUM v Kaliningradě…
Je dlouholetým rezidentem předních pražských klubů hraje ve VIP Lounge stáje DUCATI na Moto GP a účinkuje na módních přehlídkách firem GUCCI, DOLCE – GABBANA, DIOR či VERSACE.
 
Neméně vysoko si cení svých angažmá na VIP akcích několika ročníků Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, kde se mu dostalo cti zahrát na parties pro Sharon Stone, Renee Zelweger, Danny De Vita, Andy Garciu, Roberta Redforda a řadu dalších ikon filmového průmyslu.
DeeJays
      DJ ICE
8. 6. 2013  -  20:00 hod.  -  Zimní stadion Cheb
3